Breslinová Kate

Breslinová KateKate Breslinová, rodáčka z Floridy, žije na severozápadnom pobreží Spojených štátov. Dlhé roky sa živila predajom kníh. V súčastnosti píše fascinujúce príbehy o uzdravujúcej moci Božej lásky. V pravej chvíli je jej prvý román. So svojou rodinou žije v Seattli, štáte Washington. (V pravej chvíli)

Na Slovensku máme momentálne možnosť prečítať si len román V pravej chvíli, ktorú vydalo vydavateľstvo i527.net. Dúfam, že čoskoro bude vydaný aj ďalší román Kate Berslinovej Not by Sight, ktorý podľa obsahu vypadá veľmi zaujímavo a pútavo.

Dúfam, že autorka bude pokračovať v písaní podobných románov. Jej štýl písania ma veľmi zaujal. Drží sa totižto mnohých reálnych faktov, ktoré si musela určite naštudovať. Týmto pridáva svojim knihám veľkú dávku reality. Miestami som musela zauvažovať, či kniha V pravej chvíli je skutočný príbeh alebo fikcia. Už sa teším na podobné knihy, ktoré napíše Kate Breslinová :)

V pravej chvíli

V pravej chvíli zachráni Hadassu Benjaminovú veliteľ tranzitného tábora Terezín Aric von Schmidt. Jej strýkovi Mortymu sa podarilo vybaviť pre ňu nové doklady totožnosti, podľa ktorých sa volá Stella Mullerová a nie židovka Hadassa Benjaminová. Vytvoriť jej novú identitu nebol až tak veľký problém, pretože mala árijský výzor. Veliteľ Aric...

spacer