Veronika a Majka – knihomoľky…dve veľké knihomoľky…

Vo februári 2016 som si založila blog, kde sa snažím dávať knihy, ktoré človeku nielen pomôžu vyplniť prázdny čas, ale dajú niečo hlboké jeho duši. Jednoducho knihy, nad ktorými sa dá hlbšie zamyslieť. Po čase som cítila, že sama nestíham čítať a písať o všetkých dobrých knihách a tak som oslovila Majku, aby mi pomohla. Som šťastná, že Mária moju ponuku prijala a už sme knihomoľky dve! Kníh je veľa a vybrať z toho množstva niečo kvalitné je nie je jednoduché. Preto dúfam, že vyberieme tie správne pre vás. Bola by som rada, ak sa nájde ešte niekto, kto by nám chcel v našom úsilí pomôcť. Radi v našom mini tíme privítame nového knihomoľa či knihomoľku. A teraz niečo o nás.

…Veronika knihomoľka…

Ako mamina štyroch malých detí, často krát potrebujem vypnúť a zmeniť svoju každodennú rutinu. Keď mám teda svoju chvíľku a deti spia, môžem sa v pokoji pustiť do čítania či maľovania. Knihy čítam v podstate neustále. Keď jednu dokončím rovno vhupnem do druhej. Nakoľko moja rodina a moji priatelia vedia, že veľmi veľa čítam a pýtajú sa ma čo čítať. A to bol jeden z dôvodov prečo som založila knižný blog.Veronika

Za ten čas odkedy píšem som urobila už desiatky recenzií a dúfam, že sa pomaly zlepšujem. Dúfam, že svojimi recenziami nadchnem čo najväčší počet čitateľov. Vítam akékoľvek nápady na zlepšenie môjho blogu a už vopred ďakujem.

Čo sa týka maľovania, venujem sa zväčša abstraktom, no sem tam sa podarí aj niečo reálne 🙂 V obrazoch sa veľmi často odráža moja nálada či pocity z posledných udalostí. Niekedy mám obdobia, kedy namaľujem tri obrazy na tri dni a inokedy aj mesiac nemaľujem a zase doslova hltám knihy jednu za druhou.

Mám niekoľko obľúbených vydavateľov, ktorých knihy ma často krát chytia za srdce. Som však stále otvorená nový vydavateľom a autorom. Sama som vždy prekvapená, čo ešte nové objavím v knihách. Často krát ma dokážu v mnohých veciach povzbudiť a tiež ukázať, v ktorých oblastiach života sa môžem zlepšiť.

Postupom času by som chcela vytvoriť viac kategórií kníh a pridávať naozaj rôznorodé knihy, aby si na našom blogu dokázal vybrať naozaj každý.

 

,,,Mária knihomoľka…

Jednou z mojich najväčších záľub bolo vždy čítanie kníh. Pri knihe som vypla a ponorila som sa do iného sveta, kde bolo všetko možné. Milujem príbehy, ktoré ma vtiahnu do deja už po pár stranách a neviem sa od nich odtrhnúť.
Momentálne študujem na vysokej škole takže čítaniu a recenzovaniu sa venujem vo voľnom čase. Vďaka Veronike som mohla prečítať a zrecenzovať už pár kvalitných kníh a teším sa na ďalšie. Dúfam, že sa vám budú moje recenzie páčiť a že vám pomôžu vybrať si tu správnu knihu.

 

 

 

 

 

 

Želáme príjemné čítanie

Veronika a Majka